MASIGNCLEAN101

FrostWire Torrent Full Crack İndir

FrostWire Torrent Full Crack İndir indirmesini www.androidbolgesi.com sitemizden yapmak için "FrostWire Torrent Full Crack İndir" konusunu yayınlıyoruz. FrostWire Torrent Full Crack İndir indirmesini altta yer alan linklerden veya "FrostWire Torrent Full Crack İndir" alt başlığındaki linkten indirebilirsiniz.

ACIKLAMA

Frostwire programı ile daha fazla bilgiye FrostWire İncelemesi adlı inceleme yazımızdan ulaşabilirsiniz.
FrostWire, popüler LimeWire ve Bittorrent (Torrent) programlarının kaynak kodu kullanılarak geliştirilmiş, açık kaynak kodlu bir dosya indirme programı.
FrostWire ile istediğiniz film indirme, torrent indirme, mp3 indirme vb. işlemlerini gerçekleştirebilir ve bilgisayarınızdaki dosyaları Gnutella ve Torrent ağlarında paylaşabilirsiniz.
Frostwire'ın arama özelliği oldukça gelişmiş durumda. Arama sırasında otomatik tamamlama ve arama sonuçları içerisinde dosya tipine göre (Müzik, video, doküman) filtreleme yapabiliyorsunuz. Ayrıca indirme işlemi devam eden müzik ve video dosyaları için önizleme yapılabiliyor. Frostwire aynı zamanda tam kapsamlı bir media player özelliğine sahip, bu sayede bilgisayarınızdaki müzikleri ve videoları oynatabiliyorsunuz.
FrostWire programını Windows, Mac ve Android tabanlı cep telefonları ve tabletlerde kullanabilirsiniz.

İNDİRME LİNKİ


 İNDİRME LİNKİ-------->>>>>>>>>>FrostWireİndir
Hakan Bulut