MASIGNCLEAN101

CCleaner Full İNDİR

PROGRAM HAKKINDA İNCELME

Günümüzde web ayak izini takip etmek için çerezler, geçici dosyalr ve çeşitli araçlarla kurs için ayrılmıştır. Bu izleyicilerin bazıları yararlıdır, diğerleri ise potansiyel olarak mudahaleci olabilir. Neysek ki , sisteinizi loruma altında tutan ve temizlik yapan sayısız program var. CCleaner, kullanım kolaylığı ve güçlü temizleme özellikleri için en iyilerinden biridir.
       CCleaner' ın basit ve sezgisel düzeni, tüm beceri seviyelerindeki kullanıcılara hitap edecek bir programdır. Programın dört özelliği Temizleyici-Kayıt Defteri-Araçlar-Secenekler pencerenin sol tarafından görünür.Temizleyici ile. temzilik seceneklerini iki sekmeye ayırarrak başlar: Windows ve Uygulamalar. Program öncelikle sisteminizi analiz eder ve daha sonra temizleyiciyi çaliştirarak çalışır. Uygun onay dosyalarınızı secerek, gecici internet dosyalarınızı,  çerezler, geçmişive önbelleği hemde internet tarayıcılarınızın  temziler, Geri Dönüşüm Kutusunu boşaltır ve günlük Windows dosyalarınızın kaybolmasını önler. Kayıt defteriözelliği aynışekilde davranır ce sorunlarınızı taramak istediğiniz secenekleri gözden gecirmesizi sağlar. 30 SAniyeden kısa bir süre içinde Program taramasını yapar ve uzun bir gecersiz girişler listesi göründükten sonra kutuların işaretini kaldırarak düzeltme veya tek başına bırakmayı secenilirsiz. Taramadan daha kısa bir süre içinde program sorunlarınızı çözer.

AÇIKLAMA

CCleaner programı Pırıform tarafından geliştirilen bir programdır. Ccleaner üçretsiz bir sistem optimizasyonu, gizlilik ve temizleyici aracıdır. Kullanılmaya dosyalarını sisitemden kaldırıı ve Windows un daha hızlı çalışmasını ve değerşi sabit disk alanını boşaltmasını sağlar. İnternet gecmişinizi çevrim içi etkinliğinizin izlerini temizler. Ayrıca tam özellikkli bir kayıt defteri temizleyicisi içerir

İNDİRME LİNKİ


http://bc.vc/vbjse9g
Hakan Bulut