MASIGNCLEAN101

Avast Ücretsiz Anti-Virüs İNDİR

AÇIKLAMA

Avast Ücretsiz Anti-Virüs  verimli ve kapsamlı bir antivirüs programıdır. Avast' ın yarattığı güvenilir ve güvenilir marka sayesinde mevcut olan en popüler virüs programlarından birisidir. Avast Ücretsiz Anti-Virüs ' ı bu kadar popüler hale getirmeye devam eden temel özellikler, kolay ara yüzü, optimize edilmiş tarama seçenekleri ve sürekli olarak güncellenen virüs tanımları veri tabanıdır.

Basit, Geliştirtmiş Kullanıcı Arayüzü

En son sürüm, önce sürümlerden daha kullanıcı arayüzü kullanmak için çok daha basit ve hızlıdır. Temel özelliklere kenar çubuğundan kolayca ulaşılabiliri ve ana sayfa artık özelleştirilebilir bir görünüme sahiptir. Avast Ücretsiz Anti-Virüs programı  genel olarak temiz ve düzenli düğmeler sezgisel olarak etiketlenmiş ve konumlandırılmıştır.

En Kapsamlı Korumaya Sahip Avast Ücretsiz Anti-Virüs  Programı  

Avast Ücretsiz Anti-Virüs , Derinli ve hıza bağlı bir dizi standart tarama seçeneğini sizlere sunuyor. Avast Ücretsiz Anti-Virüs  ile hızlı tarama sizin için çoğu zaman yeterli olacaktır.
Başlangıç taraması ön yükleme sırasında otomatik olarak etkinleşecek düzenli ve kullanışlı bir güvenlik kontrolünü sizlere sunmaktadır.

Avast Ücretsiz Anti-Virüs ÖZET

Avast Ücretsiz Anti-Virüs  programı ücretsiz olarak sizlere sunulan en iyi güvenlik kontrolü sağlayan bir programdır. Kapsamlı bir korma sağlarken nispeten hafif ve verimli bir yapıya sahiptir. Tarayıcı eklentisi,  tarama hızını yavaşlatabilir ve tarama bazı premium antivürüs sağlarken seçenekleri kadar ayrıntılı olmayabilir. Avast Ücretsiz Anti-Virüs  programı ücretsiz bilgisayar güvenliği arayanlar için çok iyi bir seçenek olduğu  şüphesizdir.

İNDİRME LİNKİ


Hakan Bulut