MASIGNCLEAN101

Pocket Troops: Mini Ordu 1.24.8 Hile Mod Apk indir - PARA HİLELİ


OYUN HAKKINDA

Pocket Troops: Mini Ordu 1.24.8 Hile Mod Apk indir - PARA HİLELİ, pocket troops hile, pocket troops 1.24.8 hile apk, pocket troops 1.24.8 mod apk, pocket troops hack, pocket troops para hile mod apk, pocket troops hileli apk 1.24.8
Müthiş askerlerle oynanan sıra tabanlı strateji-nişancı oyunu.

Cebinde taşıyabileceğin mini askerlerden bir ordun olsun ister misin? En iyi orduyu kur. Deneyimsiz askerleri al, eğit, donat, ustalaştır ve savaşa sür. Diğer oyunculara meydan oku, patron kimmiş görsünler!

Oyun özellikleri:
Neşeli bir savaş oyunu. Strateji, taktik ve dolaylı asker kontrolüne dayalı.
Minik fakat öfkeli askercikler ile çok çeşitli, çılgın silah ve ekipmanlar.
Çılgın bir hikaye, dünyayı ele geçirip herkese siyah giydirmek isteyen ve bunun için türlü dolaplar çeviren bir kötü adam.
Askeri üs yükseltmeleri ve harika interaktif şeyler: para makinesi, akvaryum, tüy yumağı kedi ve diğer asker oyuncakları.
Özel yapım müzik ve Jilet Boris adlı kobay faresinden esinlenerek yaratılmış ve onun tarafından onaylanmış çizgi filmvari grafikler.
Oyunda, her birinin kendine özgü özellik ve yetenekleri bulunan farklı sınıflarda askerler var.

Hafif Piyade
Hızlı, hafif, sağlam zırhlı. Orta menzilli otomatik tüfekle donatılmış. Savaşta yarma harekatı için bire bir.

Sniper
Uzun menzilli silah ustası. En yüksek isabet ve kritik hasar verme becerisi onda. Fakat savunması zayıf.

Topçu
Tek seferde birden çok düşman hedefini vurabilen uzun menzilli parça tesirli silahların ustası.

Komando
Uzun menzilli ağır makineli tüfek manyağı. Muazzam hasar verir ama isabet oranı kısıtlı. Sağlık puanı yüksek ve hızlı iyileşir.

Öncü
Pompalı tüfek aşığı, yakın mesafe çatışmada uzman. Birden fazla hedefi vurabilen silahıyla yüksek isabet oranı var. Uzun menzilli silahı olan düşmana karşı el bombası kullanır.

Casus
Yakın çatışma ustası. Hafif siklet ve sağlam zırhlı. Eğıitimi zor ama buna kesinlikle değer. Işınlama numarasıyla düşmana bela olur. Gerçek bir suikastçi.

Sunduğu pek çok görev ve düşman, ilginç bir hikaye, ve çizgi filmvari grafikleriyle bu oyunda hiç sıkılmazsın. Diğer oyuncularla savaş, küresel görev haritasında mücadeleye katıl.

Dosya Türü: .apk
MOD: Para Hileli
Dosya Boyutu: 71 MB
KURULUM: APK dosyasını indirin ve kurun


Semih Baturgan