MASIGNCLEAN101

Mobile Legends: Bang Bang 1.2.80.2842 Hile Mod Apk indir (ELMAS HİLELİ)


Mobile Legends: Bang Bang 1.2.80.2842 Hile Mod Apk indir (ELMAS HİLELİ), Gerçek rakiplere karşı yepyeni bir 5e5 güç gösterisinde arkadaşlarınıza katilin: Mobile Legends: Bang Bang . Favori kahramanınızı seçin ve arkadaşlarınızla birlikte mükemmel takımı oluşturun. 10 saniyelik eşleşmeler, 10 dakikalık savaşlar. Patikalarda, ormanlarda gezmek, kule saldırıları, takım savaşları gibi bilgisayardaki MOBA'nın ve aksiyon oyunlarının eğlencesini avucunuzun içinde! E-Spor ruhunuzu besleyin!

Mobile Legends: Bang Bang , 2017'nın en yeni mobil E-Spor şaheseri. Parmağınızın dokunuşuyla rakiplerinizi yok edin ve en güçlü savaşçılara hükmedin.

Telefonun savaşa susamış!

Özellikler:
1. Klasik MOBA Haritaları, 5e5 Savaşlar
Gerçek rakiplere karşı 5e5 gerçek zaman savaşları. Düşmanın kulesini almak için 3 hatta savaşın. 4 adet orman bölgesi. 18 savunma kulesi. 2 vahşi Boss. Yenilenmiş klasik MOBA haritalarını tamamlayın. 5e5 mücadelelerle dolu insan insana savaşlar. MOBA oynanabilirliğine destansı bir dönüş.

2.Takım çalışması ve strateji ile kazanın
Hasarları savuşturun, düşmanı kontrol edin ve takım arkadaşlarınızı iyileştirin. Tanklardan, savaşçılardan, büyücülerden, nişancılardan, suikastçilerden ve iyileştiricilerden birini secin takımınızı oluşturun ya da MVP ile eşleştirin. Ayrıca, her geçen gün oyunun kahraman sayısı artmaktadır.

3.Adil Savaşlar, Takımınızı Zafere Taşıyın
Klasik MOBA'larda olduğu gibi, kahraman eğitimini ve statü için ücret ödenmez. Kazananlar ve kaybedenler; rekabetçi, adil ve dengeli bir oyun platformunda yeteneklerine ve kabiliyetlerine göre belirlenir. Kazanmak için ücret ödemek yerine, kazanmak için oynayın.

4.Basit Kontroller, Kolay Ustalaşma
Solda bir sanal joystickle ve sağda yetenek tuşları ile bir usta olmak için tek ihtiyacınız 2 parmak! Oto kilitleme ve hedef belirleme sizi şaşırtacak. Asla ıskalamayın. Ve sadece savaşın heyecanına odaklanmanızı sağlayacak bir tıkla-donan sistemi.

5. 10 saniyelik Eşleşmeler, 10 Dakikalık Maçlar
Eşleşmeler sadece 10 saniye alır ve savaşlar 10 dakika sürer. Sessiz ve erken seviye yükselmesi ile direkt yoğun savaşlara geçilir. Daha az sıkıcı bekleme ve tekrar eden "farm" olayları, daha fazla heyecan verici eylemler ve yumruğunuzu havaya kaldıracak zaferler. Herhangi bir yerde, herhangi bir zamanda, telefonunuzu alın, ateşi yakın ve kendinizi bu yürek hoplatan MOBA yarışmasında bulun.

YORUMLAR
Fırat Kaya
30 Mayıs 2018
GM 5 plus d oyunda android 8.0 guncellemesinden sonra oyundan atma problemi yaşıyorum buna dair güncelleme yapıp sorunu çözün yoksa bu puan bile fazla Son güncelleme ile iyice sictiniz içine eğer duzeltmiyorsaniz oyundan atma problemini oyuna harcadigim paraları iade edin

Memo Cemo
30 Mayıs 2018
Oyun asırı kasmaya başladı mesaj sayfasını açarken oyun bittikten sonra ve etkinlik canlı yayın sayfalarını açarken telefon resmen donuyor 15 20 saniye de kendine zor geliyor telefon daha önce böyle bir şey yoktu mahvoldu oyun bı çaresini bulun lutfen

GaMeS ManiaC
30 Mayıs 2018
Ben but yildan fazladir oynuorum be fanny oyuncusuyym yerel 1 im oyun wahaaanne abone olursaniz sevinirim °^Neo-©LaPS°^ .. YouTube kanalmada abone ola bilirsiniz Vahid Ferecov yada Games Maniac teşekkürler destek edene

Yusuf Kabakçı
30 Mayıs 2018
Yaw Bi Yardım Edin Oyun 1gb ram istiyo benim telefonumda 3gb ram var ve aşırı kasma var ne bu böyle son guncellemeden sonra iyice kasmaya başladı nedir cozumunu bilen varmı Tel:Huawei G8

Oyun Adı: Mobile Legends: Bang Bang
Güncel Sürüm: 1.2.80.2842
Kategori: Android Aksiyon Oyunları
Dosya Türü: .apk
MOD: Elmas Hileli
Dosya Boyutu: 60 MB


Semih Baturgan