MASIGNCLEAN101

Last Day on Earth: Survival v1.8.5 (Mod Apk Money)


OYUN HAKKINDA

Yeryüzünde yaşam atıcı Son Gün kıyamet sonrası dünyada ayarlanır: 2027 yılında dünya neredeyse tüm insan ırkını yok bilinmeyen bir enfeksiyon salgını gördü. Ve orada durmadı. Tüm bu ölü zamanlar büyük dünyanın yıkıntıları üzerine hayatta kalmak için çalışıyoruz zombi ve kanlarında direncine sahip bu birkaç kurtulan dönüşüyor başladı.

Ve şimdi karakterinin hayatta kalma gücünüz sadece! bir yarasa ya bir yol işaret: silah ve farklı türlerde taşınmasını oluşturmak veya el altında ne varsa kullanın, örneğin açlık ve susuzluk gibi karakterin yaşam istatistikleri göz kulak işçiliği için değerli kaynakları toplamak. Her şey zombi onlarca ... yüzlerce ... binlerce öldürmek için kullanışlı olacaktır!

gücünüzle değil, aynı zamanda kurnaz değil sadece karadan gelebilecek yenin - tuzakları ile surları inşa veya nadir yağma ve kaynakların uğruna diğer ölüm toprakları baskın gidin. tüm insanlar sonra hayatta kalmak için her şeyi yapabilir.

Hardcore taraftarlar zorlu mevsimlik yerlerde yapılacak bol olacak. umutsuz bir gezi için gitmeden önce, yabani hayvanları avlamak ve mutasyona uğramış zombi kalabalıklar yok etmek en ezme silah ile kurtulan donatmak. Bir işçiliği için var bir nakliyeye mevsimlik bir yere ulaşabilir. Haritanın batıda duvarını geçirirseniz Üstelik size özel bir kostümle, diğer oyuncularla etkileşim mümkün olacak bir online konuma girecektir.

Dünyada ki son gününe büyük ve derin koydu dünyayı keşfedin! terkedilmiş toprakları avı vahşi hayvanlar ve diğer kurtulanlar yağma, evini donatmak, Yükseltme kahraman - yeni dünya yeni kuralları vardır.
Dosya Türü: .apk
MOD: money hack
Dosya Boyutu: 77 MB
KURULUM: APK dosyasını indirin ve kurun


Semih Baturgan