MASIGNCLEAN101

Samsung i9060 Galaxy Grand Neo Yazılım Yükleme


Samsung i9060 Galaxy Grand Neo firmware, Samsung i9060 Galaxy Grand Neo odin, Samsung i9060 Galaxy Grand Neo orjinal rom yükleme, Samsung i9060 Galaxy Grand Neo stock rom, Samsung i9060 Galaxy Grand Neo türkçe rom, Samsung i9060 Galaxy Grand Neo yazılım atma, Samsung i9060 Galaxy Grand Neo yazılım yükleme

Samsung i9060 Galaxy Grand Neo cihazınızda yazılımsal sorunlar yaşıyorsanız yazılımını yeniden yükleyerek bu sorunları çözümlendirebilirsiniz. Yükelenecek olan yazılım bir çok ülkenin ortak kullandığı Android 4.2.2 Jelly Bean sürümüne ait orjinal romdur.

Samung A3 2018 Root yapma için buraya tıklayın. 

Yazılım yükleme normalde cihazınızdan herhangi bir bilgi veya veri silmeyecektir ancak yine de önemli bilgilerinizin yedeğini almanızı öneririz. Yükleme esnasında telefonun kapanmaması için de bataryayı şarj edip şarj seviyesini en az %50 seviyesine getirin.

Telefon sürücülerinin bilgisayar tarafından otomatik olarak yüklenebilmesi için bilgisayarınızda Kies programının kurulu olması gerekmektedir. Bilgisayarınızda Kies yoksa buradan indirip kurun. Kurulumu yaptıktan sonra mutlaka bilgisayarınızı yeniden başlatın. Kies açmanıza gerek yok. Açılırsa bile siz kapatın.

İhtiyacınız olan dosyalar:

1: Odin Downloader

2: I9060XXUANA2_I9060OXXANA2_I9060XXUANA2_HOME

Her iki dosyayı da indirip winzip veya winrar ile bir klasöre çıkarın.

Telefonu kapatın. Telefon kapalıyken ses kısma + home(orta tuş) + güç tuşlarına beraber basıp basılı tutun. Ekrana Samsung logosu gelince güç tuşunu bırakıp diğer tuşlara basmaya devam edin. Biraz sonra ekrana ingilizce yazılar gelecek. Tuşları bırakıp bir kere ses açma tuşuna basın. Bu işlem telefonu Download Mode‘una alacaktır. Telefonu download modundayken usb kablosu ile bilgisayara bağlayın. Sürücülerin yüklenmesini sağlayın.

Odin programını açın. Telefon sürücüleri başarılı şekilde yüklenmiş ve bilgisayar ile bağlantı kurulmuşsa programın ID:COM kutucuğunda bağlanılan com port numarası gözükür.

samsung i9060 galaxy grand neo yazılım yükleme

PDA butonuna tıklayıp imdirmiş olduğunuz I9060XXUANA2_I9060OXXANA2_I9060XXUANA2_HOME.tar.md5 dosyasını seçin. Yükleme işlemini başlatmak için Start butonuna tıklayın. Bilgisayarınızın hızına bağlı olarak yükleme işlemi 10 dakikayı geçebilir. Lütfen işlem bitene kadar sabırla bekleyin. Settupconnection hatası ile larşılaşırsanız telefonun bataryasını çıkarıp geri takın ve baştan başlayın.

Yükleme işlemi bittiğinde telefon kendini yeniden başlatacaktır. Ayrıca Odin programının sol üst köşesinde PASS yazısını göreceksiniz. Telefonun bağlantısını kesip kendinize göre kişiselleştirmeye başlayabilirsiniz.
Emre Babacan