MASIGNCLEAN101

MORTAL KOMBAT X 1.16.1 Hile Mod Apk indir - ALTIN HİLELİ

MORTAL KOMBAT X Hile

MORTAL KOMBAT X oyun mağazasında aksiyon oyunları kategorisinde bulunan ve 50+ milyon kez indirilmiş bir Warner Bros. International Enterprises mobil oyunudur. Oyunda amacımız kendimize en çok benzettiğimiz dövüş sanatçılarını seçerek diğer dövüş sanatçıları ile kapışmak. Oyuna başlarken kolaydan başlıyor fakat daha sonrasında en iyi ve en güçlü dövüşçüler ile karşılaşıyorsunuz. Bu dövüşçüleri mağlup edebilmek için sizde daha güçlü karakterler seçmelisiniz. Dövüş esnasında size üç hak verilir. İlk karakterinizle rakibinizi geçemezseniz seçmiş olduğunuz ikinci karakter gelir. Üçüncü karakteriniz ile de sonuca varamazsanız o bölümü tekrar etmek zorunda kalırsınız. Tabi size verilen bu üç karakter rakipte de geçerlidir. Rakibin üç karakterini de mağlup ederek oyunu kazanabilirsiniz. Bu eğlenceli ve zevkli oyuna sizde katılın. Oyun görüntüleri aşağıda olduğu gibi renkli ve canlıdır. Oyunu indirenler daha iyi bilir sizin en çok ihtiyacınız olan altındır. Oyunu sizler için Mortal Kombat X altın hilesi olarak sunuyorum. keyifli ve eğlenceli oyunlar...

AndroidBolgesi.com bir android oyun indir ve ücretsiz oyun indir sitesidir. Sitemizin amacı oyun mağazasında bulunan oyunları hileli olarak, ücretli satılan uygulamaları ise ücretsiz indirme dosyalarını paylaşmaktır.

AndroidBolgesi.com her gün günceldir. Android apk indir içeriği ile günlük en az 3 oyun hilesi ve 1 tane ücretsiz uygulama paylaşmaktadır. Bunu yaparken sizden ek bir ücret veya değerinden daha düşük bir fiyat istemez. İndirme linkleri güvenilir ve güncellemelere dayalı olmaktadır.

MORTAL KOMBAT X Hile

MORTAL KOMBAT X Mod apk indir

MORTAL KOMBAT X Mod apk indir

MORTAL KOMBAT X Mod apk indir

MORTAL KOMBAT X 1.16.1 MOD APK İNDİR

Oyun Adı: MORTAL KOMBAT X
Güncel Sürüm: 1.16.1
Kategori: Android Aksiyon Oyunları
Oyunun Sahibi Firma: Warner Bros. International Enterprises
Gerekli Android Sürüm: 4.2 ve üzeri
Dosya Türü: .apk
MOD: Soul, Altın ve Gümüş Hileli
Dosya Boyutu: 1.6 GB
KURULUM: APK dosyasını indirin ve OBB oyun kurulumu için üst menüden RARDAN ÇIKARMA tıklayın
Semih Baturgan