MASIGNCLEAN101

Helikopter Saldırısı 3D 1.0.7 Hile Mod Apk indir - PARA HİLELİ

Helikopter Saldırısı 3D Hile

Helikopter Saldırısı 3D oyun mağazasında aksiyon oyunları kategorisinde bulunan ve 10 milyon kez indirilmiş bir mobil oyunudur. Helikopter Saldırısı 3D oyununu para, elmas, altın ve mermi hileli olarak oynayabilirsiniz. Aramış olduğunuz helikopter saldırısı 3d apk hile indirme linklerini burada bulabilirsiniz. Oyunda amacımız helikopterimizle hava saldırılarından korunmaktır. Silahlı kuvvetlerin bir helikopter pilotusun ve topraklarımızı, hava ve su hudutlarımızı korumak için göreve çağrıldın. Helikopterimizi kulllanma ve ateş etme görevi size ait. Helikopterimizde makineli tüfekler ve roketatarlar bulunuyor. Düşman saldırılarına karşı savaşacak, ağır mermi yağmuru altında ordunu koruyacak, kaynakları yağmalayacak ve kahraman bir pilot olmak için ekipmanların seviyesini artıracaksın. Oyun grafikleri aşağıdaki resimlerde görüldüğü gibi canlıdır. Bu eğlenceli ve zevkli oyuna sizde katılın.

Helikopter Saldırısı 3D Hile

AndroidBolgesi.com bir android oyun indir ve ücretsiz oyun indir sitesidir. Sitemizin amacı oyun mağazasında bulunan oyunları hileli olarak, ücretli satılan uygulamaları ise ücretsiz indirme dosyalarını paylaşmaktır.

AndroidBolgesi.com her gün günceldir. Android apk indir içeriği ile günlük en az 3 oyun hilesi ve 1 tane ücretsiz uygulama paylaşmaktadır. Bunu yaparken sizden ek bir ücret veya değerinden daha düşük bir fiyat istemez. İndirme linkleri güvenilir ve güncellemelere dayalı olmaktadır.
Helikopter Saldırısı 3D Apk Hile

Helikopter Saldırısı 3D Apk Hile

Helikopter Saldırısı 3D Apk Hile

Helikopter Saldırısı 3D 1.0.7 HİLELİ APK İNDİR

Oyun Adı: Helikopter Saldırısı 3D
Güncel Sürüm: 1.0.7
Kategori: Android Aksiyon Oyunları
Oyunun Sahibi Firma: Candy Mobile
Gerekli Android Sürüm: 4.2 ve üzeri
Dosya Türü: .apk
MOD: Para Hileli
Dosya Boyutu: 20 MB
KURULUM: APK dosyasını indirin ve kurun
Semih Baturgan