MASIGNCLEAN101

BattleHand 1.3.1 Hile Mod Apk indir - PARA HİLELİ

BattleHand Mod apk indir

BattleHand oyun mağazasında rol oyunları kategorisinde bulunan ve 5+ milyon kez indirilmiş bir Kongregate mobil oyunudur. Kahramanlar ekibinizi seçin, güçlü saldırılar yapın ve bu bağımlılık ve 3D eylem RPG oynamak için ücretsiz Kraliçe Ametist kötü köleleri yenmeye çalışın. Korkunç Kraliçe uyandı ve onunla birlikte, FellCrest'in barışçıl topraklarında yatan faul yaratıklar. Ama hepsi kaybolmaz. Bu ülkenin unutulmuş kahramanları, uzun zaman önce kılıçlarını ve yaylarını kaldırdılar, onur ve adalet peşinde savaşmaya hazırlar. Bu cesur elfler, büyücüler ve savaşçılar eski silahlarını bulmalı, eski savaş büyülerini yeniden öğrenmeli ve Kraliçe Ametist'in kötü güçlerini yenmek için bir araya gelmelidirler. Bu eğlenceli ve zevkli oyuna sizde katılın. Oyun görüntüleri aşağıda olduğu gibi renkli ve canlıdır. Oyunu oynayanlar daha iyi bilir en çok ihtiyaç duyacaklarınız altın ve beceridir. Sizler için BattleHand para hilesi indirme linklerini sunuyorum. keyifli ve eğlenceli oyunlar...

BattleHand Hile

AndroidBolgesi.com bir android oyun indir ve ücretsiz oyun indir sitesidir. Sitemizin amacı oyun mağazasında bulunan oyunları hileli olarak, ücretli satılan uygulamaları ise ücretsiz indirme dosyalarını paylaşmaktır.

AndroidBolgesi.com her gün günceldir. Android apk indir içeriği ile günlük en az 3 oyun hilesi ve 1 tane ücretsiz uygulama paylaşmaktadır. Bunu yaparken sizden ek bir ücret veya değerinden daha düşük bir fiyat istemez. İndirme linkleri güvenilir ve güncellemelere dayalı olmaktadır.
BattleHand Mod apk indir

BattleHand Mod apk indir

BattleHand Mod apk indir

BattleHand 1.3.1 MOD APK İNDİR

Oyun Adı: BattleHand
Güncel Sürüm: 1.3.1
Kategori: Android Rol Oyunları
Oyunun Sahibi Firma: Kongregate
Gerekli Android Sürüm: 4.2 ve üzeri
Dosya Türü: .apk
MOD: Para Hileli
Dosya Boyutu: 76 MB
KURULUM: APK dosyasını indirin ve kurun

Semih Baturgan